• Sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów

    elektrycznych i oświetleniowych

O nas

Firma BŁYSK to hurtownia elektryczna, która powstała w 1993 roku jako firma rodzinna, i taką pozostajemy do dnia dzisiejszego. Podstawowym profilem naszej działalności jest handel hurtowy artykułami elektrycznymi z naciskiem na obsługę instalatorów oraz inwestora końcowego. Specjalizujemy się w sprzedaży przewodów, kabli, aparatury modułowej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego i w tej dziedzinie mamy ogromne doświadczenie i wiedzę. Przez stały rozwój firmy poszerzyliśmy asortyment o pełną gamę artykułów automatyki przemysłowej oraz szeroko rozumianego oświetlenia.

W 2013 roku przystąpiliśmy jako jedna z hurtowni współtworzących do Grupy ELEKTRO OMEGA S.A., co dało nam nieograniczony dostęp do szerokiej oferty kluczowych producentów i importerów wiodących marek branży elektroinstalacyjnej. Dzięki temu ugruntowaliśmy pozycję lidera rynku lokalnego.

W związku ze stałym wzrostem firmy, w dniu 1 lipca 2019 roku zostaliśmy członkiem grupy zakupowej EL-SIGMAwiążąc z tym nadzieję na dalszy stabilny rozwój.

Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu personelu jesteśmy w stanie zaopatrzyć praktycznie każdą inwestycję na terenie kraju. Solidność, rzetelność, terminowość dostaw i przystępne ceny to nasze atuty, pozwalające na ciągły rozwój i optymistyczne patrzenie w przyszłość.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.